We make your work easier

Download demo

Choose properoption for You

Check price list

Why Estomedis so unique?

10 reasons why

Explore the features of Estomed

(Polski) Rejestracja OnLine

(Polski) Nowy moduł Rejestracji Online dla pacjentów.

rej_online1

(Polski) MediRaty

(Polski) Integracja z systemem ratalnym MediRaty pozwala uprościć proces uzyskania środków na leczenie.

medirata_logo

(Polski) Znany Lekarz

(Polski) Modułu Znany Lekarz umożliwia rejestrację nowych pacjentów oraz umawianie ich na wizyty z portalu znanylekarz.pl. Każdy zarejestrowany pacjent może zalogować się do panelu i wybrać dogodny dla siebie termin wizyty. Dzięki tej usłudze Pacjent może w szybki sposób o dowolnej porze zarejestrować się na wizytę.

znanylekarz3

(Polski) Simple Backup

(Polski) Simple Backup umożliwia wykonywanie zabezpieczonej i zaszyfrowanej kopii wrażliwych danych medycznych. Łączy w sobie funkcje szybkiego backupu oraz transferu przez Internet do bezpiecznej lokalizacji w nowoczesnym centrum danych.

sBackup5

(Polski) NFZ Administracja

(Polski) Estomed jako pierwszy wśród programów do kompleksowej obsługi gabinetów stomatologicznych wprowadza możliwość samodzielnego rozliczenia z NFZ. Już teraz cały proces sprawozdawczy może odbywać się bez pomocy dodatkowych aplikacji. Korzystanie z nowego modułu rozliczeń NFZ jest niezwykle proste.

Paying The Bills

Moduł WWW lekarza

Rozbudowa panelu www lekarza wprowadziła wiele nowych oraz poszerzonych funkcjonalności. Lekarz ma możliwość przeglądania, edycji oraz zapisywania nowych wizyt dzieląc przyporządkowując do okrślonych lekarzy czy też gabinetów, posługując się przy tym bardzo intuicyjnym terminarzem wizyt.

modul-www-lekarza

SMS Notification

Dzięki modułowi SMS możecie Państwo kontaktować się ze swoimi pacjentami w nowoczesny i wygodny sposób. Wysyłanie powiadomienia SMS o wizycie do klienta realizowane jest automatycznie. System ESTOMED sam pamięta, o której godzinie każdego dnia ma wysłać przypomnienie do Pacjenta.

SMS - 2

Zgody pacjenta

Dzięki modułowi zgód użytkownik można zapomnieć o stosach dokumentów, które pacjenci muszą podpisywać, a Państwo będziecie musieli składować. W prosty sposób pacjent będzie mógł zapoznać się z przygotowanym wcześniej dokumentem i dokonać cyfrowego podpisu za pomocą ergonomicznego tabletu stworzonego właśnie do tego celu.

zgody

Printouts

W szablonach wydruku może zdefiniować dokumenty jakie drukujemy w gabinecie (np. przypomnienie o wizycie dla pacjenta, raport z wizyty, faktura itp.) Wydruki podzielone są na kilka kategorii. Te z grupy „wydruki dla pacjenta” dostępne są później na karcie pacjenta, w katalogu „pozostałe szablony” umieszczone są stałe szablony używane przez program

wydruki

Estomeds modules

News

(Polski) Nowe oprogramowanie na rynku Simple Care

20 July 2015
sc_logo

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) I Mazowieckie Spotkania Stomatologiczne

9 June 2015

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Artykuł w magazynie Be Active Dentist

27 May 2015

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Estomed na Międzynarodowym Kongresie Wrocflow 2015

16 April 2015
wroclawnapisobrazflow2

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Targi Krakdent 2015

4 February 2015
krakdent2015_logonapisdata

Sorry, this entry is only available in Polski.