We make your work easier

Download demo

Choose properoption for You

Check price list

Why Estomedis so unique?

10 reasons why

Explore the features of Estomed

(Polski) NFZ Administracja

(Polski) Estomed jako pierwszy wśród programów do kompleksowej obsługi gabinetów stomatologicznych wprowadza możliwość samodzielnego rozliczenia z NFZ. Już teraz cały proces sprawozdawczy może odbywać się bez pomocy dodatkowych aplikacji. Korzystanie z nowego modułu rozliczeń NFZ jest niezwykle proste.

Paying The Bills

Moduł WWW lekarza

Rozbudowa panelu www lekarza wprowadziła wiele nowych oraz poszerzonych funkcjonalności. Lekarz ma możliwość przeglądania, edycji oraz zapisywania nowych wizyt dzieląc przyporządkowując do okrślonych lekarzy czy też gabinetów, posługując się przy tym bardzo intuicyjnym terminarzem wizyt.

modul-www-lekarza

Rejestracja OnLine

Oferujemy Państwu stworzenie, lub przeprojektowanie strony internetowej Państwa gabinetu. Dzięki niej pacjenci będą mieli możliwość rejestracji i umawiania wizyt przez internet. Rozbudowa modułu www umożliwia rejestrację nowych pacjentów oraz umawianie ich na wizyty.

rejestracja-online

SMS Notification

Dzięki modułowi SMS możecie Państwo kontaktować się ze swoimi pacjentami w nowoczesny i wygodny sposób. Wysyłanie powiadomienia SMS o wizycie do klienta realizowane jest automatycznie. System ESTOMED sam pamięta, o której godzinie każdego dnia ma wysłać przypomnienie do Pacjenta.

SMS - 2

Zgody pacjenta

Dzięki modułowi zgód użytkownik można zapomnieć o stosach dokumentów, które pacjenci muszą podpisywać, a Państwo będziecie musieli składować. W prosty sposób pacjent będzie mógł zapoznać się z przygotowanym wcześniej dokumentem i dokonać cyfrowego podpisu za pomocą ergonomicznego tabletu stworzonego właśnie do tego celu.

zgody

Printouts

W szablonach wydruku może zdefiniować dokumenty jakie drukujemy w gabinecie (np. przypomnienie o wizycie dla pacjenta, raport z wizyty, faktura itp.) Wydruki podzielone są na kilka kategorii. Te z grupy „wydruki dla pacjenta” dostępne są później na karcie pacjenta, w katalogu „pozostałe szablony” umieszczone są stałe szablony używane przez program

wydruki

Video

Klikając na zakładkę video otwieramy okienko podglądu obrazu z kamery podłączonej do naszego komputera. Może być to kamera zewnątrzustna, mikroskop, karta telewizyjna lub dowolne inne urządzenie przechwytywania video zgodne z systemem Windows. Moduł video pozwala zapisać aktualnie wyświetlany obraz z kamery jako zdjęcie wewnątrz karty pacjenta.

wideo

Schedule

W tej części możemy skonfigurować wygląd terminarza. Siatka terminarza to minimalny okres czasu na jaki możemy planować wizyty. Należy pamiętać że im siatka jest bardziej zagęszczona tym mniejszy zakres godzin zmieści się na ekranie bez przewijania terminarza. Program pozwala planować kilka wizyt na jedną godzinę, więc nawet przy rzadkiej siatce.

terminarz

Technicians

W tym module możemy przeglądać i drukować zestawienia prac dla techników. Górny pasek narzędzi pozwala wybrać technika i okres czasu do wygenerowania raportu. Na liście pojawią się wszystkie zabiegi pacjentów przypisane do danego pacjenta.

technicy

Estomeds modules

News

(Polski) Estomed na Międzynarodowym Kongresie Wrocflow 2015

16 April 2015
wroclawnapisobrazflow2

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Targi Krakdent 2015

4 February 2015
krakdent2015_logonapisdata

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Estomed na targach CEDE 2014

7 October 2014

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Zapraszamy do głosowania na nasze stoisko na targach CEDE 2014

18 September 2014

Sorry, this entry is only available in Polski.