Ułatwimy pracęTwojego gabinetu

Pobierz demo

Wybierz odpowiednipakiet dla Ciebie

Sprawdź cennik

Dlaczego Estomedjest wyjątkowy?

Jest 10 powodów

Super promocjawersji Ultimate

Sprawdź promocje
/a>

Rejestracja OnLine

Oferujemy Państwu stworzenie, lub przeprojektowanie strony internetowej Państwa gabinetu. Dzięki niej pacjenci będą mieli możliwość rejestracji i umawiania wizyt przez internet.

modul-www-pacjent

Rejestracja nowych pacjentów

Rozbudowa modułu www umożliwia rejestrację nowych pacjentów oraz umawianie ich na wizyty. Wprowadzona funkcja „Tylko zarejestrowani pacjenci mogą umawiać się na wizyty” zapewnia nowemu pacjentowi możliwość przeglądania terminarza, lecz dopiero po pełnej rejestracji.

Pacjenci zarejestrowani

Każdy zarejestrowany pacjent może zalogować się do panelu i wybrać dogodny dla siebie termin wizyty. Wystarczy przy logowaniu podać swój PESEL bądź numer karty (po uprzednim włączeniu opcji „Pacjent ma możliwość logowania numerem karty”).
Pacjenci mają możliwość przeglądania nadchodzących jak i odbytych wizyt. Zystkują także możliwosć umawiania się na nowe wizyty poprzez internet.

Intuicyjność panelu

Nowy panel zawiera 2 tryby działania terminarza: jeden to standardowy – wolne terminy są wyświetlone w formie komórek w tabeli z nazwą lekarza i gabinetu oraz odpowiednią godziną (tak jak w starszej wersji). Drugi tryb to kalendarz: wizyty umawia się w kalendarzu przeciągając kursor lub dwukrotnie klikając w wolnej komórce w czasie pracy lekarzy (kolorowe bloki to czas pracy lekarza – kolory są pobierane z bazy programu Estomed). Wówczas pojawia się okienko, które można uzupełnić o cel wizyty. Terminy innych pacjentów są zaznaczone jako bloki tylko do odczytu z napisem – „TERMIN ZAREZERWOWANY”. Wszystkie zmiany dokonane terminarzu modułu WWW są na bieżąco synchronizowane z bazą Estomedu.

Sprawdź demo!

modul-www1

modul-www3