Dlaczego warto korzystać z Estomed 2? Poznaj 5 zalet programu

Sprawne zarządzanie placówką lub gabinetem potrafi czasami przyprawiać o ból głowy. Na szczęście z pomocą właścicielom i osobom zarządzającym placówkami stomatologicznymi przychodzi profesjonalne, funkcjonalne oprogramowanie, dzięki któremu można łatwo i szybko zautomatyzować i usprawnić najważniejsze procesy. Najlepszy tego typu programem na rynku jest Estomed. Oto niektóre z jego zalet.

1. Lider rynku stomatologicznego

Oprogramowanie do gabinetu stomatologicznego Estomed istnieje już 15 lat, w trakcie których z programu skorzystało ponad 2000 klientów w Polsce i za granicą. W tym polskie uniwersytety medyczne. Dzięki bogatemu doświadczeniu program Estomed jest sukcesywnie unowocześniany i rozwijany, co sprawia, że jego użytkowanie jest niezwykle proste i wygodne.

2. Profesjonalny Help Desk

Użytkownicy Estomed nie są pozostawieni sami sobie. W każdej chwili mogą skontaktować się z Help Deskiem, który odpowie na wszelkie pytania, rozwieje wątpliwości i pomoże w sprawnym wykorzystaniu wszystkich funkcji programu. Help Desk programu Estomed dostępny jest poprzez zgłoszenie techniczne na stronie lub kontakt telefoniczny. Dostępny jest także specjalny program pomocy zdalnej, który służy do łączenia się w czasie rzeczywistym z komputerem klienta podczas obsługi zgłoszenia.

3. e-Recepta wdrożona zgodnie z wytycznymi CSIOZ

Estomed jest ciągle unowocześniany i wzbogacany o niezwykle istotne funkcje. Jedną z nich jest e-Recepta wdrożona zgodnie z wytycznymi CSIOZ. Dzięki temu, Estomed to znakomite narzędzie do kompleksowej obsługi pacjenta w placówce stomatologicznej.

4. Sprawdzony w placówkach o różnej skali działania

Obojętnie, czy mowa o jednostanowiskowym gabinecie, czy dużej klinice stomatologicznej – Estomed został sprawdzony wielokrotnie w każdych warunkach i sprawuje się znakomicie bez względu na skalę działania placówki. Funkcjonalność programu połączona z wygodą użytkowania oraz wsparciem technicznym sprawiają, że Estomed to doskonały wybór dla każdego gabinetu i kliniki.

5. Certyfikat ISO/IEC 27001

Bezpieczeństwo przetwarzania danych jest w obecnym czasie szczególnie istotne. Dlatego też producent oprogramowania Estomed posiada certyfikat ISO/IEC 27001, który wyróżnia go zarówno na rynku stomatologicznym, jak i ogólnomedycznym. Użytkownicy Estomed mają absolutną pewność, że wprowadzane i przetwarzane za jego pomocą dane są znakomicie zabezpieczone.

Przekonaj się o zaletach Estomed już teraz!
Nie zastanawiaj się dłużej i już teraz pobierz demo programu Estomed lub skontaktuj się z nami celem omówienia szczegółów wdrożenia naszego oprogramowania w twojej placówce.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt
z działem
handlowym

    Skontaktuj się z nami

    Dział handlowy

    Tel: +48 515 843 366    icon Czat z serwisem icon Wyślij zgłoszenie techniczne icon Baza Wiedzy icon Pobierz program pomocy zdalnej