Oprogramowanie Ogólnomedyczne Simple Care

Simple Care

Dlaczego Estomed jest wyjątkowy?

Jest 10 powodów

Wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie

Sprawdź Cennik

Ułatwimy pracę Twojego gabinetu

Pobierz demo

Komunikator

Moduł komunikator reprezentuje ikonka z logo programu „e”, pojawiająca się w obszarze powiadomień obok zegarka na pasku zadań systemu Windows.

Komunikator pozwala przesyłać krótkie wiadomości tekstowe między komputerami wewnątrz kliniki. Dzięki niemu recepcjonista może powiadomić gabinet, że pacjent przyszedł na wizytę,
a lekarz przekazać obsłudze kasy ustaloną z pacjentem kwotę za zabieg. Komunikacja odbywa się tylko wewnątrz programu Estomed, jest więc w pełni bezpieczna, dodatkowo wszystkie wiadomości są archiwizowane w bazie danych i można je w dowolnej chwili przeglądać klikając 2x ikonkę komunikatora i wybierając opcje „Archiwum”.

Komunikator pozwala przesyłać wiadomości między instalacjami programu, domyślnie będą to kolejne gabinety i recepcja. Jeśli zajdzie konieczność dodania nowego użytkownika komunikatora, należy dodać nowy gabinet w ustawieniach programu odznaczając opcje pokaż na terminarzu.

Bezpośrednio po instalacji komunikator nie jest przypisany do żadnego gabinetu i nie będzie odbierał wiadomości. Aby przypisać informację, w którym gabinecie pracuje dany komunikator, klikamy prawym przyciskiem myszy ikonkę komunikatora w obszarze zegara systemowego i wybieramy ustawienia.

 

komunikator-1