Estomed Sp. z o.o.

ul. Nike 1
80-299 Gdańsk, pomorskie
NIP: 5842800488
REGON: 387845737
Pn – Pt 9:00 – 17:00
estomed@estomed.pl

Dyrektor Zarządzający

Jakub Janc
E-mail: j.janc@estomed.pl

Dział Techniczny

Tel: +48 58 746 35 48
E-mail: support@estomed.pl
E-mail: estomed@estomed.pl
Pn – Pt 8:00 – 20:00

Dział handlowy

Dyrektor handlowy

Marta Janc
Tel: +48 512 146 347
E-mail: m.janc@estomed.pl

Dział handlowy

Łucja Sadurska
Tel: +48 690 912 406
E-mail: l.sadurska@estomed.pl

Iwona Bartosiak
Tel: +48 535 295 859
E-mail: i.bartosiak@estomed.pl

Paulina Pilecka
Tel: +48 534 659 609
E-mail: p.pilecka@estomed.pl

Partnerzy

Kancelaria Adwokacka Centrum Doradcze Prawa Medycznego dr n. praw. adwokat Maciej Gibiński
https://www.cdpm.pl

Wsparcie informatyczne woj. śląskie

Medkomp Szarek Marcin
41-940 Piekary Śląskie
Ul. Jesionowa 17
biuro@medkomp.pl
Tel. 501678955

Simple Care - Oprogramowanie ogólnomedyczne

icon simplecare.pl
Kontakt
z działem
handlowym

Skontaktuj się z nami

Dział handlowy

Tel: +48 535 295 859





icon Wyślij zgłoszenie techniczne icon Pobierz program pomocy zdalnej