Oprogramowanie Ogólnomedyczne Simple Care

Simple Care

Dlaczego Estomed jest wyjątkowy?

Jest 10 powodów

Wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie

Sprawdź Cennik

Ułatwimy pracę Twojego gabinetu

Pobierz demo

Lista pacjentów

W tym module mamy dostęp do listy pacjentów i opcji wyszukiwania, dodawania/usuwania itp. Możemy również sortować kolumny według naszych potrzeb np. według numerów PESEL, alfabetycznie lub według numerów „Karty pacjenta”. W zakładce „Pacjenci” możemy również wysegregować dłużników, naciskając na szarym panelu „Rozliczenia”.

Dla przyśpieszenia programu wypisanych jest tylko stu pierwszych pacjentów. Jeżeli chcemy zobaczyć wszystkich, to klikamy na górny panel w opcję „Pokaż wszystkich”.

 

lista-pacjentow-1

 

Nowy pacjent

Aby dodać „nowego pacjenta” należy przejść do głównej zakładki „Pacjenci” gdzie w górnym lewym panelu znajduje się opcja „Dodaj pacjenta”. Pokaże nam się okno gdzie musimy uzupełnić dane personalne. W tym oknie znajdują się również zakładki „Ustawienia”. W tej zakładce możemy od razu przypisać lekarza oraz przypisać do „Grupy pacjentów” oraz „Stawki rabatowe”. „Grypy pacjentów” oraz „Stawki rabatowe” opisane są w rozdziale „Zarządzanie” – „Pacjenci i wizyty”.

 

Edycja „Karty pacjenta” z zakładki „Pacjenci”

Po prawej stronie mamy dostęp do danych osobowych wybranego z listy pacjenta. Aby przejść bezpośrednio do edycji karty pacjenta klikamy myszką na panel „Dane osobowe” z prawej strony. W rozdziale „Karta Pacjenta” są opisane wszystkie możliwości modułów oraz ich zastosowania.

 

Scalanie powtarzających się

Jeżeli przez przypadek wprowadziliśmy jednego pacjenta dwa razy ,to zaznaczmy ich trzymając klawisz „Ctrl”, a następnie klikamy myszką w górnym panelu na „Więcej opcji” – „Scal powtarzających się ”. Wszystkie zabiegi i wizyty zostaną przeniesione do pierwszego z góry pacjenta których scalamy.