Oprogramowanie Ogólnomedyczne Simple Care

Simple Care

Dlaczego Estomed jest wyjątkowy?

Jest 10 powodów

Wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie

Sprawdź Cennik

Ułatwimy pracę Twojego gabinetu

Pobierz demo

NFZ Administracja

Estomed jako pierwszy wśród programów do kompleksowej obsługi gabinetów stomatologicznych wprowadza możliwość samodzielnego rozliczenia z NFZ. Już teraz cały proces sprawozdawczy może odbywać się bez pomocy dodatkowych aplikacji. Korzystanie z nowego modułu rozliczeń NFZ jest niezwykle proste.
Dzięki możliwości wczytania umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia do bazy programu, podczas opisywania wizyt mamy okazję wprowadzać informacje na temat wykonanych w ramach umowy świadczeń.
Listę wszystkich wykonanych produktów jednostkowych w zadanym okresie czasu, możemy wyświetlić w postaci raportu, dzięki czemu w łatwy sposób możemy upewnić się czy wprowadzone dane są pełne i poprawne. Przygotowany w taki sposób zestaw przeprowadzonych zabiegów, użytkownik programu Estomed za pomocą kilku kliknięć myszką jest w stanie wysłać do Narodowego Funduszu Zdrowia.
Moduł Rozliczeń NFZ umożliwia także wygenerowanie rachunku do umowy na podstawie wygenerowanego przez NFZ szablonu rachunku. Inną bardzo ważną funkcjonalnością opisywanego tutaj dodatkowego modułu jest możliwość weryfikacji ubezpieczenia pacjentów w systemie eWUŚ (Elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorców). Sprawdzenie takie może odbywać się zarówno dla wybranej osoby, jak również automatycznie dla wszystkich umówionych w danym dniu na wizytę pacjentów.
Estomed daje możliwość dodania oświadczenia dla pacjenta, którego weryfikacja w systemie eWUŚ nie przebiegła pomyślnie. Kolejnym niezbędnym elementem sprawozdawczości do NFZ jest tworzenie i wysyłka kolejek oczekujących. Moduł rozliczeń NFZ na podstawie danych wprowadzonych do programu potrafi wygenerować odpowiednie zestawienie i wysłać je do Narodowego Funduszu Zdrowia.