Oprogramowanie Ogólnomedyczne Simple Care

Simple Care

Dlaczego Estomed jest wyjątkowy?

Jest 10 powodów

Wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie

Sprawdź Cennik

Ułatwimy pracę Twojego gabinetu

Pobierz demo

Moduł WWW lekarza

Oferujemy Państwu stworzenie lub przeprojektowanie strony internetowej Państwa gabinetu. Dzięki niej pacjenci będą mieli możliwość rejestracji i umawiania wizyt przez internet.

modul-www-lekarz

Nowe możliwości

Rozbudowa panelu www lekarza wprowadziła wiele nowych oraz poszerzonych funkcjonalności. Lekarz ma możliwość przeglądania, edycji oraz zapisywania nowych wizyt dzieląc je
i przyporządkowując do określonych lekarzy czy też gabinetów, posługując się przy tym bardzo intuicyjnym terminarzem wizyt.
Lekarze mają również możliwość przeglądania historii oraz nadchodzących wizyt.

Pacjenci

Lekarze mają możliwość wyszukania z listy pacjentów interesującej ich osoby, dzięki czemu mogą przejrzeć kartę pacjenta. Uzyskują dzięki temu dostęp do historii wykonanych zabiegów, zaplanowanych wizyt oraz planowania kolejnych wizyt. Dodatkowo po wyszukaniu pacjenta lekarz ma możliwość wysłania pacjentowi wiadomości sms bądź e-maila.

Administracja

Po zalogowaniu się na panel.estomed.pl w sekcji Moduły WWW, znajdują się ustawienia. Dzielą się one na ogólne i lekarzy – gdzie wybieramy lekarzy, do których można zarejestrować się poprzez moduł WWW. Ustawienia gabinetów pozwalają grupować gabinety, jeżeli natomiast grupy nie są zdefiniowane, z programu Estomed pobierane są wszystkie gabinety. Ustawienia kont WWW umożliwiają zarządzanie kontami lekarzy oraz menadżerów, dzięki czemu istnieje możliwość nadawania, zmiany haseł oraz modyfikacji uprawnień. Dodatkowo poprzez panel administracyjny można wskazać własny plik CSS, uzyskując zindywidualizowany wygląd modułu WWW. Dotyczy to zarówno lekarzy, jak i pacjentów. Określenie domyślnego czasu trwania wizyty pomaga w zaplanowaniu całego dnia, a dwa ustawienia terminarza: standardowy oraz kalendarz, zostały przygotowane ze względu na przyzwyczajenia lekarzy.

Uprawnienia lekarzy

Modyfikacja uprawnień jest bardzo prosta i szybka. Najniższy poziom uprawnień pozwala tylko na podgląd swoich wizyt (w przypadku gdy konto WWW jest skojarzone z kontem lekarza w programie Estomed). Natomiast jeżeli konto WWW nie jest skojarzone z kontem lekarza, istnieje jedynie możliwość podglądu wizyt wszystkich lekarzy. W obu powyższych wypadkach lekarz nie ma dostępu do danych teleadresowych pacjentów. Z kolei najwyższy poziom uprawnień umożliwia zapisywanie wizyt do wszystkich lekarzy (również poza czasem pracy – wówczas wizyta jest przypisana tylko do gabinetu) wraz z wyszukiwarką i widocznymi danymi teleadresowymi wszystkich pacjentów.

Uprawnienia pacjentów

Panel administracyjny umożliwia nadawanie uprawnień dla pacjentów. Daje to możliwość określenia czy niezarejestrowany pacjent może umawiać się na wizyty, a zarejestrowanym pacjentom określa się możliwość wglądu do historii wizyt czy też modyfikacji własnych danych osobowych. Dodatkowo istnieje możliwość przypisania pacjentowi lekarza prowadzącego, przez co każda wizyta będzie przypisywana bezpośrednio do odpowiedniego lekarza.

Sprawdź demo!

modul-www2