Aplikacja mobilna

Chcąc jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów oraz idąc z duchem rozwoju technologicznego i sposobu funkcjonowania, stworzyliśmy wersję programu Estomed na telefon oraz podobne urządzenia. Nasza aplikacja mobilna przystosowana jest do systemów IOS oraz Android.

Pozwala na umawianie wizyt (także w momencie znajdowania się poza gabinetem), ich potwierdzanie (w tym sprawdzanie typu) oraz synchronizację umówionych spotkań. Chętni mogą dodawać przez aplikację mobilną opisy do konkretnych wizyt pacjentów. Posiada ona również funkcjonalności związane z procesami zarządzania (m.in. możliwość sprawdzenia w terminarzu zaplanowanego czasu pracy).

Z naszej strony zapewniamy pomoc w instalacji oraz konfiguracji systemu. Pomożemy stworzyć listę lekarzy współpracujących z placówką, uzupełnić karty pacjenta danymi czy zaplanować w kalendarzu tydzień pracy. W ramach wykupionej licencji każdy klient otrzymuje 12-miesięczną opiekę serwisową obejmującą wsparcie telefoniczne oraz e-mail,
a także zdalną pomoc w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem.

Usprawnij odbywające się w gabinecie stomatologicznym procesy nie tylko za pomocą naszego programu komputerowego, ale również aplikacji na telefon i inne urządzenia mobilne.

Kontakt
z działem
handlowym

    Skontaktuj się z nami

    Dział handlowy

    Tel: +48 515 843 366    icon Czat z serwisem icon Wyślij zgłoszenie techniczne icon Baza Wiedzy icon Pobierz program pomocy zdalnej