Oprogramowanie Ogólnomedyczne Simple Care

Simple Care

Dlaczego Estomed jest wyjątkowy?

Jest 10 powodów

Wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie

Sprawdź Cennik

Ułatwimy pracę Twojego gabinetu

Pobierz demo

O firmie

Jesteśmy firmą o ustabilizowanej pozycji na trójmiejskim rynku usług outsourcingu informatycznego. Dynamiczny rozwój spowodował, że działamy już praktycznie na terenie całego kraju. Obsługujemy również duże ponadnarodowe korporacje świadcząc usługi wsparcia informatycznego dla ich polskich filii. Na osobistym spotkaniu chętnie zaprezentujemy nasze listy referencyjne i udostępnimy kontakty do osób polecających.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm nie wymagających natychmiastowej reakcji na uszkodzenia jak i do klientów dla których każdy przestój w pracy wymaga natychmiastowej reakcji. Szczególnie ważne jest to w przypadku firm produkcyjnych oraz placówek branży medycznej.

Jeżeli Państwa firma posiada wyniesione lokalizacje, które wymagają ciągłej lub okresowej wymiany danych z centralą firmy, wybór nas jako strategicznego partnera do zapewnienia bezpiecznej łączności jest trafną decyzją. Sprawujemy zdalny nadzór nad odległymi punktami i na bieżąco monitorujemy sieci dzięki czemu większość problemów udaje się wychwycić zanim staną się przyczyną przerw w pracy.