Poznajmy się bliżej

Serdecznie zapraszamy na ciekawy seans. Z filmu dowiedzą się Państwo kim jesteśmy, jakie usługi oferujemy i jakie są nasze możliwości. Znajdą Państwo również opinie naszych użytkowników oraz podpowiemy na co zwrócić uwagę wybierając najlepsze rozwiązanie.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne

Estomed jest profesjonalną spółką dostarczającą rozwiązania informatyczne dla praktyk stomatologicznych w całej Polsce oraz międzynarodowych praktyk obecnych w kraju.

W 2003 roku spółka Hakon Software stworzyła oprogramowanie Estomed, które ewaluowała wraz z rynkiem i stała się odrębną marką w 2008 roku. Obecnie mamy przyjemność współpracować z ponad 2000 gabinetami stomatologicznymi w Polsce i za granicą.

Tworzymy spersonalizowane rozwiązania zgodne z potrzebami naszych klientów, a dbałość o klienta jest najważniejszą częścią tego, kim jesteśmy.

Nasza ciągła potrzeba doskonalenia i innowacyjności, dbałość o szczegóły oraz umiejętność przewidywania i oferowania właściwych rozwiązań na rynku we właściwym czasie, uczyniły nas wiodącym oprogramowaniem na rynku stomatologicznym.

Gdzie jakość i doświadczenie łączy się z innowacyjnością i rozwojem

 

Kontakt
z działem
handlowym

Skontaktuj się z nami

Dział handlowy

Tel: +48 535 295 859





icon Wyślij zgłoszenie techniczne icon Pobierz program pomocy zdalnej