Poznajmy się bliżej

Serdecznie zapraszamy na ciekawy seans. Z filmu dowiedzą się Państwo kim jesteśmy, jakie usługi oferujemy i jakie są nasze możliwości. Znajdą Państwo również opinie naszych użytkowników oraz podpowiemy na co zwrócić uwagę wybierając najlepsze rozwiązanie.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne

Firma Hakon Software Sp. z o.o., producent oprogramowania Estomed, powstała w 2003 r. jako dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zostało wprowadzone w 2008 roku nowoczesne oprogramowanie stomatologiczne Estomed. Łączymy empatię i technologię, co pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Dzięki temu oprogramowanie Estomed jest liderem na rynku stomatologicznym i stale rozwijamy naszą działalność.

Przez lata z sukcesem wdrożyli nasze rozwiązania w ponad 2000 jednostkach w Polsce jak i za granicą. Nie osiadamy na laurach – stale się rozwijamy i udoskonalamy tworzone przez nas rozwiązania.

Projekty z pasji i zaangażowania

Z tego powodu w 2014 roku powstał software house JMB LAB, a w 2015roku wprowadziliśmy na rynek nowoczesne oprogramowanie medyczne Simple Care.
Otwarcie nowych jednostek oraz zespół z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Tworzymy projekty z pasją i zaangażowaniem, a naszym celem jest jak najlepsze spełnienie oczekiwań naszych klientów.

Zaproponujemy Ci rozwiązanie, które odpowie na Twoje potrzeby.

Kontakt
z działem
handlowym

Skontaktuj się z nami

Dział handlowy

Tel: +48 535 295 859

icon Wyślij zgłoszenie techniczne icon Pobierz program pomocy zdalnej