Poznajmy się bliżej

Serdecznie zapraszamy na ciekawy seans. Z filmu dowiedzą się Państwo kim jesteśmy, jakie usługi oferujemy i jakie są nasze możliwości. Znajdą Państwo również opinie naszych użytkowników oraz podpowiemy na co zwrócić uwagę wybierając najlepsze rozwiązanie.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne

Estomed jest profesjonalną spółką dostarczającą rozwiązania informatyczne dla praktyk stomatologicznych w całej Polsce oraz międzynarodowych praktyk obecnych w kraju.

Program Estomed istnieje na rynku od 2003 roku. Od ponad 20 lat tworzymy rozwiązania bazując się na waszych potrzebach. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania upozycjonowały nas jako lider na rynku Polskim. Obecnie mamy przyjemność współpracować z ponad 3000 gabinetami stomatologicznymi w Polsce i za granicą.

Od 2021 roku, spółka Estomed jest częścią grupy SOHO Capital. Grupa SOHO Capital oferuje rozwiązania informatyczne dla stomatologów, techników i laboratoriów w Francji, Irlandii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i w innych krajach europejskich.

Tworzymy spersonalizowane rozwiązania zgodne z potrzebami naszych klientów, a dbałość o klienta jest najważniejszą częścią tego, kim jesteśmy.

Nasza ciągła potrzeba doskonalenia i innowacyjności, dbałość o szczegóły oraz umiejętność przewidywania i oferowania właściwych rozwiązań na rynku we właściwym czasie, uczyniły nas wiodącym oprogramowaniem na rynku stomatologicznym.

Gdzie jakość i doświadczenie łączy się z innowacyjnością i rozwojem

 

Kontakt
z działem
handlowym

    Skontaktuj się z nami

    Dział handlowy

    Tel: +48 515 843 366    icon Czat z serwisem icon Wyślij zgłoszenie techniczne icon Baza Wiedzy icon Pobierz program pomocy zdalnej