Zapoznaj się z prezentacją programu

1

Swoją przygodę Estomedem rozpocznij od zapoznania się z prezentacją naszego programu. Wizualizuje ona, nie tylko funkcje oprogramowania, ale również jego rolę w twoim gabinecie. Przejdź do prezentacji.

Pobierz wersję demo

2

Po zapoznaniu się z prezentacją, przejdź do pobrania wersji demonstracyjnej naszego programu. Pozwoli Ci ona, bez żadnych kosztów, zapoznać się ze wszystkimi możliwościami naszego oprogramowania. By pobrać instalator przejdź do zakładki pobierz demo.

Zainstaluj program Estomed

3

Kolejny etap to zainstalowanie naszego oprogramowaia. Przyjazny instalator poprowadzi Cię krok to kroku przez proces instalacji. Przygotowaliśmy również przewodnik instalacji, którym możesz się dodatkowo posiłkować.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi

4

Aby ułatwić sobie pracę z programem Estomed, przed przystąpieniem do pierwszych działań, zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika. Zawarliśmy tam wiele informacji, które zaoszczędzą Ci czas przy użytkowaniu naszego oprogramowania. Wszelkie dodatkowe pytania możesz kierować do nas, za pośrednictwem telefonu, bądź e-maila. Wszelkie informacje kontaktowe znajdują się w dziale kontakt.

Kontakt
z działem
handlowym

Skontaktuj się z nami

Dział handlowy

Tel: +48 515 843 366

icon Wyślij zgłoszenie techniczne icon Pobierz program pomocy zdalnej