Oprogramowanie Ogólnomedyczne Simple Care

Simple Care

Dlaczego Estomed jest wyjątkowy?

Jest 10 powodów

Wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie

Sprawdź Cennik

Ułatwimy pracę Twojego gabinetu

Pobierz demo

Wydruki

W szablonach wydruku można zdefiniować dokumenty, jakie drukujemy w gabinecie (np. przypomnienie o wizycie dla pacjenta, raport z wizyty, faktura itp.). Wydruki podzielone są na kilka kategorii. Te z grupy „wydruki dla pacjenta” dostępne są później na karcie pacjenta. W katalogu „pozostałe szablony” umieszczone są stałe szablony używane przez program do wydruku faktury lub przypomnienia o wizycie. Nagłówki i stopki to bloki danych (np. nazwa i logo kliniki) dołączane automatycznie do wszystkich wydruków z programu. W katalogu recepty można definiować wydruki listy leków przepisanych na danej wizycie pacjenta.

Na pasku narzędzi znajdziemy przycisk dodawania nowego wydruku. Edycję istniejącego rozpoczynamy przez dwukrotne kliknięcie na ikonce szablonu. Edytor wydruków przypomina typowe edytory tekstu. Można dowolnie formatować tekst oraz wstawiać specjalne obszary
z menu wstaw. Znajdziemy tam opcję zwymiarowanego bloku, dzięki czemu precyzyjnie wyznaczymy obszar do drukowania (wysokość, szerokość, marginesy), np. w celu drukowania na receptach. Dane wyświetlane w niebieskich bloczkach (np. nazwisko pacjenta, bieżąca data) zostaną automatycznie podmienione podczas wysłania dokumentu na drukarkę.

wydruki-1