Co to jest Estomed?

Jest to oprogramowanie dla gabinetów stomatologiczny stworzone z myślą o usprawnieniu procesów. Stanowi innowacyjne rozwiązanie wyposażone w różnego rodzaju moduły (m.in. obsługa pacjenta, współpraca z zewnętrznymi podmiotami czy zarządzanie).

Ile kosztuje program?

Cena programu uzależniona od wersji (Basic, Ultimate, Gold), którą się wybierze. Jest to jednorazowa opłata za instalację programu na jednym stanowisku w gabinecie stomatologicznym. W przypadku chęci zainstalowania systemu na kilku stanowiskach można liczyć na rabat. Zapraszamy do sprawdzenia cen w Cenniku.

Czy w przypadków problemów z programem mogę otrzymać pomoc?

Przy zakupie licencji otrzymuje się roczną opiekę serwisową, która obejmuje wsparcie w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem oraz zdalną pomoc w identyfikacji przyczyn nieprawidłowego działania, konfiguracji czy aktualizacji. Po upływie roku opieka serwisowa może zostać przedłużona.

Czy możliwe jest rozszerzenie możliwości programu?

Podstawowe moduły przedstawione są na podstronie “Moduły” i dostępne w ramach kilku wersji programu. Proponujemy również moduły, które można dodatkowo dokupić. Istnieje także możliwość zgłoszenia zapotrzebowania na konkretną funkcjonalność.

Czy istnieje wersja mobilna programu?

Istnieje możliwość pobrania aplikacji na systemy IOS oraz Android. Pozwala ona m.in. na umawianie wizyt pacjentów poza gabinetem, potwierdzanie wizyty czy szybką synchronizację terminów, a także daje dostęp do bazy pacjentów w chmurze.

Kontakt
z działem
handlowym

    Skontaktuj się z nami

    Dział handlowy

    Tel: +48 515 843 366    icon Czat z serwisem icon Wyślij zgłoszenie techniczne icon Baza Wiedzy icon Pobierz program pomocy zdalnej